www.avelana.cz

www.avelana.cz - Kariéra (11.12.2018 - 16:18)

AVELANA > Kariéra

Kariéra

Nabíka práce Zahradník - vedoucí realizací

V současnosti nabízíme volnou pozici: Zahradník - vedoucí realizací

zveřejněno 22.1.2018

Pracovní náplň:

  • koordinace průběhu zakázek a pracovníků na zakázkách
  • vlastní výsadba a práce v terénu
  • dílčí komunikace se zákazníky o zakázkách
  • navážení materiálu na zakázky atd.
  • práce probíhá primárně v Jihočeském kraji, příležitostně se ale realizují zakázky po celé ČR

Požadavky:

  • vyučen v oboru a praxe v oboru výhodou (znalost rostlinného sortimentu a postupů)
  • spolehlivost, dochvilnost
  • dobré organizační schopnosti a schopnost operativně řešit vzniklé situace
  • manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • příjemné vystupování, serioznost a pracovitost
  • aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B, B + E výhodou
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • zázemí stabilní firmy
  • zajímavou a pestrou práci v mladém kolektivu
  • seriozní jednání a individuální přístup
  • služební telefon
  • dobré platové podmínky

Nástup: cca. polovina března 2018 - dle počasí

Ostatní podrobnosti - osobně při pohovoru

Kontakt
Avelana CZ s.r.o.
Tel.: +420 607 570 201
E-mail: info@avelana.cz
WWW: www.avelana.cz